Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Мережа збуту

Фірмовий магазин фабрики «Поліграфіст»

знаходиться у м.Київ, вул. Зрошувальна, 15К.

Тут представлено у першу чергу весь асортимент продукції фабрики – це зошити, щоденники, альбоми для малювання та нот, візитниці, папки для креслення та багато іншого.

А також є весь необхідний для навчання та ділової діяльності асортимент: канцелярські товари, товари для творчості, сувенірна продукція та навіть іграшки та інші корисні дрібнички.

Магазин організовано за принципом «самообслуговування» - це дозволяє покупцеві спокійно роздивитись представлену продукцію, самостійно підібрати те, що підходить, потримати в руках та на дотик відчути якість.

Наші привітні продавчині завжди допоможуть здійснити остаточний вибір – розкажуть Вам про популярні товари, їх характеристики та переваги.

Будемо раді стати для Вас корисними!


Адреса та режим роботи виставки продукції фабрики Поліграфіст:

м.Київ, вул. Зрошувальна, 15К [переглянути адресу на мапі]

тел. (044) 369-39-01

моб. 095-050-97-09

Понеділок – П’ятниця: 9:00-16:00,

Суб. - нед.: вихідний

Розрахунок :БЕЗГОТІВКОВИЙ


Мережа збуту фабрики покриває всю Україну. Навіть у найвіддаленішому районі країни можна знайти у продажу вироби учбового та ділового асортименту ТДВ „Поліграфіст”. Торгівельну Марку „Поліграфіст” у регіонах представляють наші ДИЛЕРИ.
 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.