Фабрика Поліграфіст - Друк Успіху!

ЕЛО® — ведущий поставщик на рынок Украины широчайшего ассортимента полимерных пленок, полиэтиленовой тары и упаковочных материалов, офисной бумаги, канцтоваров и товаров для офиса от разных производителей.

Інформаційний партнер – поліграфічний портал Україна Поліграфічна – вся поліграфія України
Мережа збуту

Фірмовий магазин фабрики «Поліграфіст»

знаходиться у м.Києві по вул. Пестеля, 15.

Тут представлено у першу чергу весь асортимент продукції фабрики – це зошити, щоденники, альбоми для малювання та нот, візитниці, папки для креслення та багато іншого.

А також є весь необхідний для навчання та ділової діяльності асортимент: канцелярські товари, товари для творчості, сувенірна продукція та навіть іграшки та інші корисні дрібнички.

Магазин організовано за принципом «самообслуговування» - це дозволяє покупцеві спокійно роздивитись представлену продукцію, самостійно підібрати те, що підходить, потримати в руках та на дотик відчути якість.

Наші привітні продавчині завжди допоможуть здійснити остаточний вибір – розкажуть Вам про популярні товари, їх характеристики та переваги.

Будемо раді стати для Вас корисними!


Адреса та режим роботи магазину:

м.Київ, вул. Пестеля, 15 [переглянути адресу на мапі]

тел. (044) 486-03-32

Понеділок – П’ятниця: 9:30-18:30, обідня перерва: 14:30-15:00

Суб. - нед.: вихідний


Мережа збуту фабрики покриває всю Україну. Навіть у найвіддаленішому районі країни можна знайти у продажу вироби учбового та ділового асортименту ТДВ „Поліграфіст”. Торгівельну Марку „Поліграфіст” у регіонах представляють наші ДИЛЕРИ.
 
© 2003-2013 Фабрика "Поліграфіст". Розробка сайту: LND, дизайн: Тетяна Глушок.