Папір офісний "DOUBLE A" формат А4, 80г (500л/п)

12191
17046
255.00 грн
В наявності
+

Мінімальна кількість замовлення: ⠀ ⠀ 1

Яких якостей ми очікуємо від висококласного офісного паперу? Насамперед високої щільності та однорідності текстури, щоб його не “затягував” принтер, та щоб фарба лягала на аркуші максимально рівномірно. Представляємо вам Double A Premium A4 – французький офісний папір найвищого гатунку. 

Виробництво цього паперу було налагоджено в провінції Прачінбурі у Таїланді. У якості сировини для отримання целюлози використовується деревина екологічно чистих гібридних евкаліптів. Їх спеціально вирощують у сприятливому кліматі Таїланду, тобто для потреб виробництва не вирубують природні ліси. 

Для відбілювання паперу A4 Double A не використовують хлор та хімікати. Його обробляють киснем із високим вмістом озону, завдяки чому аркуші отримують виняткову білизну.  

Папір Double A A4: характеристики

  • щільність – 80 г/м²;
  • в складі паперу немає жодних агресивних речовин, бо його не обробляють хлором чи іншими кислотами;
  • папір офісний A4 Double A має тривалий термін зберігання. Не жовтіє та не вигорає з часом;
  • підвищена білизна дозволяє отримати вищий контраст при друці;
  • можливий двосторонній друк;
  • висока гладкість та гнучкість аркушів підвищує якість друку та дозволяє їм легко проходити всередині друкарської та копіювальної техніки;
  • аркуші дуже повільно набирають вологу, тому від тривалого перебування в лотку принтера не втрачають своїх якостей.

Купити офісний папір A4 за найвигіднішою в Україні ціною ви можете на сайті Фабрика Поліграфіст. Ми працюємо як з гуртовими, так і з роздрібними замовленнями. Для оптової закупівлі звертайтесь за телефоном 0954733982. Доставимо всією Україною через компанію Нова Пошта, або кур'єром по Києву (безкоштовно за умови замовлення на 1500 грн). 

Торгова марка:
DOUBLE A
Група:
Папір офісний
Формат:
А4
Кількість аркушів:
500 аркушів
Відгуки

Не знайдено дописів