Договір Публічної Оферти

Цей Договір є угодою між Юридичною особою ТДВ «Поліграфіст» – (надалі по тексту – «Виконавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг сайту  https://www.polygraphist.kiev.ua,  яка надалі іменується "Замовник" (надалі – «Замовник»), що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через сайт https://www.polygraphist.kiev.ua). 

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Виконавця та Замовника та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року. 

Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом усної угоди і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу. 

1. Загальні положення 

1.1. Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через сайт https://www.polygraphist.kiev.u... 

1.2. У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти Виконавця є факт оформлення замовлення у відповідності до п. 4 даного Договору та здійснення оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди. 

1.3. Укладаючи Договір, Замовник підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Замовник є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Замовник підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення 

2.1. Оферта – даний публічний договір про надання послуг. 

2.2. Сайт – Інтернет-сайт https://www.polygraphist.kiev.ua

2.3. Інтернет-магазин - розділ сайту Продавця (https://www.polygraphist.kiev.ua), створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, а також надання Послуг на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару та Послуг на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром та Послугами – дистанційним засобом продажу товару та послуг. 

2.4. Товар - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині. 

2.5. Послуги - послуги Виконавця по організації та проведенню екскурсій на виробничі потужності Виконавця (надалі - "Екскурсія на фабрику"), оптові та роздрібні продажі товарів та продукції фабрики. 

2.6. Персональні дані – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається. 

2.7. Акцепт Оферти – повне та безумовне прийняття Оферти шляхом натискання відповідного віконця із назвою «Я приймаю Публічну Оферту» на Сайті https://www.polygraphist.kiev.ua, або під час оплати Товарів та Послуг Виконавця на сайті Платіжної системи. 

2.8. Істотний недолік Товару – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини Виконавця, після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак: а) він взагалі не може бути усунутий; б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів; в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором. 

3. Предмет договору 

3.1. Виконавець зобов'язується передати у власність Замовнику Товар або надати Послуги, а Замовник зобов'язується оплатити і прийняти Товар чи Послуги на умовах Цього договору. 

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині та/або замовлення послуг, в тому числі: а) добровільний вибір Замовником товарів та послуг в інтернет-магазині; б) самостійне оформлення Замовником заявки на сайті в інтернет-магазині; в) оформлення Замовником заявки або за допомогою телефонних засобів зв'язку; г) оплата Замовником товарів та/або послуг, оформлених в інтернет-магазині; ґ) виконання послуг та/або передача замовлення/товарів Замовнику у власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення 

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв'язку за контактами, вказаними в інтернет-магазині. 

5. Вартість і порядок оплати товару 

5.1. Повна вартість Товарів та Послуг вказується на сторінках Сайту Виконавця. 

5.2. Ціни на Товари і Послуги можуть змінюватися в залежності від кон'юнктури ринку, що відбивається на цінах в інтернет-магазині. Виконавець не може змінювати ціну для конкретного Замовника, в разі, якщо той вже прийняв умови Виконавця та здійснив у встановленому цим договором порядку оплату Товару та/або Послуг. 

5.3. Покупець оплачує замовлення за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

6. Доставка замовлення 

6.1. Відвантаження товару Замовнику відбувається після надходження до Виконавця 100% оплати по виставленому рахунку. 

6.2. Замовник отримує Товар за допомогою доставки, або одержує її особисто. 

6.3. Доставка і повернення товару виконується силами Виконавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Замовника. 

6.4. Вартість доставки в Інтернет – магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів транспортної компанії (перевізника). 

6.5. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку. 

6.6. Виконавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників). 

6.7. Оплата вартості доставки здійснюється Замовником Компанії-перевізнику самостійно, при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником і озвучується кур'єром компанії при доставці товару Замовнику. Співробітники інтернет-магазину, на прохання Замовника можуть називати орієнтовну вартість доставки виключно в ознайомлювальних цілях. 

7. Порядок обміну та повернення товару належної якості 

7.1. Замовник має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у Виконавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами: А) товар для обміну Виконавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі; Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього; В) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний; Г) збережена повна комплектність проданого товару; Ґ) товар може бути замінений при пред'явленні Замовником розрахункового документа, виданого Замовнику разом з проданим Товаром. 

7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Ґ) п. 7.1., Виконавець має право відмовити в обміні Товару. 

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні за п. 7.1. покладаються на Замовника. 

7.4. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Замовник має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. 

8. Права та обов'язки сторін 

8.1. Замовник зобов'язаний: а) ознайомитись з інформацією про Товар та Послуги, які розміщені на сайті Виконавця; б) самостійно оформити замовлення на сайті або за допомогою телефонних засобів зв'язку в інтернет-магазині; в) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору; г) при отриманні товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Замовником повинен підписати співробітник перевізника. 

8.2. Замовник має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору. 

8.3. Інтернет - магазин зобов'язаний: а) дотримувати умов цього договору; б) передати Замовнику товар у відповідності з обраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору; в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Замовника через дію чи бездіяльність третіх осіб. 

8.4. Інтернет - магазин має право: а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Замовником умов цього Договору. 

9. Порядок прийому товару Замовником 

9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Виконавця, Замовник зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності. 

9.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Замовник зобов'язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Замовником та співробітником перевізника або Продавця. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Замовник зобов'язаний повідомити менеджера (представника Виконавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення Товару. 

9.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов'язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності. 

10. Відповідальність сторін 

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України. 

10.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами. 

10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п'яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин. 

10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором триває більше п'яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону. 

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів. 

11. Інші умови 

11.1. Інтернет – магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті https://www.polygraphist.kiev.ua 

11.2. Інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів та послуг через Інтернет. 

11.3. Інтернет – магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Замовником при оформленні замовлення. 

11.4. Замовник несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації. 

11.5. Оплата Замовником оформленого в Інтернет – магазині замовлення означає повну згоду Замовника з умовами Договору купівлі – продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Замовником і Виконавцем. 

11.6. Використання ресурсу Інтернет – магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Замовника безоплатним. 

11.7. Інформація, що надається Замовником є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Замовника виключно в цілях функціонування Інтернет – магазину (відправлення повідомлення Замовнику про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

11.8. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті https://www.polygraphist.kiev.ua (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Виконавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомі Виконавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів та/або послуг, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину. Для цілей, передбачених цим пунктом, Виконавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Замвоника, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер. 

11.9. Замовник дає Виконавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Виконавця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Виконавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Виконавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

11.10. У випадку небажання отримувати розсилку, Замовник має право звернутися до Виконавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

11.11. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

12. Термін дії цього договору 

12.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення на сайті https://www.polygraphist.kiev.ua і діє до виконання всіх умов договору.