Про фабрику "Поліграфіст"

 

    100 років тому, в далекому 1923 році, під час післяреволюційної розрухи, голоду та безпритульності, була створена невелика артіль з колишніх політкаторжан.


    Артіль виготовляла зошити, блокноти та різні бланки для потреб міста Києва. Наразі, з хвилюванням переглядаючи архіви поліграфістів, можна відчути ту кількість жорстоких випробувань, які випали на долю колективу Фабрики.

    Ні голодомор, ні табори НКВС, ні фашистські розстріли, ні «радянський застій», ні «бандитські дев'яності» не змогли зруйнувати головне: Чесність, Відповідальність та Якість у всьому.

Всім поліграфістам країни добре відома школа Майстрів ручного плетіння Фабрики «Поліграфіст». Саме тому, найважливіші державні замовлення, як наприклад, виготовлення корпус-боксу Головної Книги країни - Конституції України - інкрустованого 400 каратами золота і дорогоцінним камінням, завжди довірялися тільки лабораторії Поліграфіста. 


        Одним із секретів успішного довголіття Фабрики «Поліграфіcт» завжди була увага до викликів часу і підготовка до майбутнього своїх працівників, постійне навчання, опанування нового. Колектив поліграфістів - це завжди необхідний сплав мудрості-досвіду з енергією і креативністю молоді. Так само, дякуючи високій корпоративній культурі, лояльним внутрішнім Стандартам взаємин, ми маємо неймовірну СТАТИСТИКУ ЗАЙНЯТОСТІ. Середній стаж роботи на нашому підприємстві становить понад 13,7 років, тоді як по країні цей показник лише 1,3 року: працівники кидаються з одного місця до іншого в пошуках додаткового заробітку, забувши, що головне в роботі - це Уміння і Майстерність!

А коли для людини головний пріоритет - стати майстром своєї справи, то гроші і повага заслужено приходять до нього самі. 


Фабрика «Поліграфіст» - це Союз професіоналів. Поліграфіст завжди радий молодому поповненню, здатному навчатися, розвивати і себе, і Славу Фабрики!


 І разом ми Сила!!!