• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування
Фильтры товаров
Ціна

  • 105.9грн
  • 105.9грн
Наявність
Очікується
Торгова марка
Категорія
Підкатегорія
Розмір
Колір обкладинки
Товщина корінця

Папки архівні (для нотаріуса)

Архівні папки для нотаріуса – впорядковане діловодство

Архівні папки для нотаріуса – це інструмент для чіткої структуризації ділової документації в будь-якому підприємстві чи організації. Київська фабрика Поліграфіст пропонує архівні папки власного виробництва.

Ми виробляємо такі папки для архівного зберігання справ:

Усі наші архівні папки мають розмір 230х320 мм (А4).

  • у картонній палітурці з клапаном - складаються з двох аркушів цупкого картону, всередині мають клапан для підшивання сторінок. Такі папки мають титульний аркуш згідно з додатком 39 до Правил. Різна товщину корінця – 10, 20, 30 чи 40 мм, дозволяє підшити всередину різну кількість аркушів;
  • папки-бокси - палітурка виготовлена з бумвінілу з оформленням різних кольорів. Папка має форму коробу з текстильними зав’язками та резинкою. Обкладинка дуже зносостійка. Папка зроблена так, що захищає папери від сонячних променів та пилу. Товщина корінця у таких папок – 35 мм.

Придбати нотаріальні архівні папки можна в інтернет-магазині Поліграфіст

Більшу частину нашої поліграфічної продукції ми виробляємо самостійно на київській фабриці “Поліграфіст”, що працює вже більше ста років. Ви можете замовити будь-які наші товари в роздріб  чи оптом – за телефоном 0954733982. 

Здійснюємо доставку всією Україною через поштову службу “Нова Пошта”. Києвом доставляємо адресно, кур’єром (для замовлень понад 1500 грн кур’єрська доставка безкоштовна).

Часто задають питання:

❓ Яка ціна на Папки архівні (для нотаріуса) на сайті Поліграфіст?

✔️ Ми пропонуємо великий асортимент та вигідні ціни на Папки архівні (для нотаріуса): від 105.90 грн до 105.90 грн.