• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування
Фильтры товаров
Ціна

  • 222грн
  • 464.76грн
Наявність
Очікується
Торгова марка
Категорія
Підкатегорія
Формат
Колір обкладинки
Матеріал обкладинки

Альбоми для монет

Альбом для монет – систематизуйте свою колекцію

Зберегти та упорядкувати колекцію затятого нумізмата допоможе спеціальний альбом для монет. Не важливо який у вас досвід у нумізматиці, чи ви справжній профі чи початківець, спеціалізовані альбоми обов’язково стануть у нагоді. Тож давайте поговоримо про те, які саме моделі вибрати для певних колекцій.

Альбоми для монет: різновиди

Базова конструкція монетного альбому дуже проста – це сторінки з прозорими “кишеньками” в які можна помістити монети. За обкладинкою та розміром аркуша розрізняють наступні види: у твердій палітурці, у м'якій обкладинці та для великих аркушів. 

  • Тверда обкладинка потребує корінця, котрий об’єднує всі аркуші в єдине ціле;
  • М'яка палітурка, не має корінця, аркуші зшиті наскрізь;
  • Альбоми з великим розміром аркуша застосовують для зберігання великих монет, або міні-наборів певного періоду, чи однієї концепції.

За конструкцією розрізняють:

  • шарнірні. Аркуші кріпляться на спеціальні петлі (інколи вони мають розбірний механізм). Відтак ви маєте можливість оглянути монету з обох боків не виймаючи її з “кишеньки”;
  • безшарнірні. Не мають петель, а кишеньки приклеюються до аркушів і, зазвичай, монети (не виймаючи) можна оглянути тільки з одного боку.

Альбом для колекціонування монет також може бути оснащений тримачами для монет (монетницями). Тримачі – це квадратні пластини з м’якого пластику або щільного картону, в яких є тиснення для монети. Тримач надійно фіксує монету, й не дає їй стиратись. Це особливо актуально для монет зі срібла, бронзи та золота, які є досить м’якими металами і поступово зношуються. Монетниці можна придбати окремо для грошей різного розміру і діаметру. 

Крім твердих монетниць для фіксації монет використовують так звані “куліси”, м’які обкладинки з кількома кишеньками. Куліси можна придбати окремо. 

Купити альбом для монет вигідно можна на сайті фабрики Поліграфіст

У нас широкий асортимент поліграфічних та супровідних товарів, що постійно оновлюється. Ми працюємо з гуртовими та роздрібними замовленнями. Для оформлення оптової закупівлі звертайтесь за номером 0954733982. Ми маємо власне виробництво, що успішно працює у Києві понад 100 років.

Доставка Україною здійснюється Новою Поштою. Кур’єрська доставка у межах Києва безкоштовна, якщо сума замовлення перевищує 1500 грн.

Часто задають питання:

❓ Яка ціна на Альбоми для монет на сайті Поліграфіст?

✔️ Ми пропонуємо великий асортимент та вигідні ціни на Альбоми для монет: від 222.00 грн до 464.76 грн.