Папір офіс. "DOUBLE A" А3 80г (500арк/п)

D A3/80 CNE
70739
480.00 грн
В наявності
+

Мінімальна кількість замовлення: ⠀ ⠀ 1

Якість та швидкість друку залежить не лише від точності обладнання, але й від параметрів паперу, який ви використовуєте. Саме щоб забезпечити швидкий безпроблемний друк і було розроблено офісний папір Double A Premium: ідеально гладкий, ідеально білий та екологічно чистий. 

Цей папір розробила французька поліграфічна компанія, а сировина для нього заготовлюється у Таїланді, в провінції Прачінбурі. Тут, у вологому та теплому кліматі місцеві фермери вирощують спеціальний сорт евкаліптів, з котрого потім отримують целюлозу. Приємно знати, що виробники не вирубують дикі ліси для отримання деревини. 

Окремо варто згадати, що відбілюється папір Double A A3 без традиційного хлорування, чи обробки кислотою, отже в нього не потрапляє жодна агресивна хімічна речовина. Натомість аркуші обробляють озонованим киснем, завдяки чому вони стають ідеально білими. 

Папір Double A A3: характеристики

  • щільність – 80 г/м²;
  • можна друкувати з обох сторін аркуша;
  • висока білизна дозволяє зробити друк на аркуші контрастним;
  • екологічно чистий, бо при відбілюванні не застосовують хлор чи інші агресивні речовини;
  • папір офісний A3 Double A має значний термін придатності, від тривалого зберігання він не жовкне та не вигорає. Також аркуші стійкі до вологи, тож очікуючи чергу на друк у лотку принтера вони не втратять щільності;
  • папір дуже гнучкий та гладкий, тому він легко проходить через друкарські машинки та принтери, навіть при швидкісному друку.

Ви можете купити офісний папір A3 Double A на сайті Фабрика Поліграфіст. У нас ви можете оформити роздрібну чи гуртову закупівлю. Для оптових замовлень звертайтесь окремо за телефоном 0954733982. Замовлення доставляємо Україною через компанію Нова Пошта. По Києву можлива кур’єрська доставка (ця послуга безкоштовна, якщо сума замовлення понад 1500 грн).

Торгова марка:
DOUBLE A
Група:
Папір офісний
Формат:
А3
Кількість аркушів:
500 аркушів
Відгуки
Робили оптове замовлення для офісів, задоволені обслуговуванням та товаром
Папір офіс. "DOUBLE A" А3 80г (500арк/п)