• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування
Фильтры товаров
Ціна

 • 0.84грн
 • 1607.94грн
Наявність
Очікується
Торгова марка
Категорія
Підкатегорія
Група
Розмір

Канцтовари

Артикул: ZB.1422
Артикул: ZB.1423
Артикул: ZB.1424
Артикул: ZB.1426
Артикул: 33006
Артикул: BM.5306
Артикул: 41354
Артикул: 33007
Артикул: BM.5305
Артикул: 33008
Артикул: BM.5304
Артикул: BM.5303

Канцтовари для продуктивної роботи в офісі та школі

Канцелярські товари супроводжують нас протягом усього життя. Ми вчимося писати, малювати, креслити, оформлювати листи та документи використовуючи канцелярське приладдя. Це широке поняття, що охоплює таку продукцію як: олівці, ручки, паперові товари, клей, гумки, скріплювальні скоби, теки чи інші предмети.

Канцелярське приладдя для офісу

В будь-якій установі, де постійно друкуються документи та є певний обіг паперів, правильно підібрані канцтовари можуть підвищити ефективність роботи всього офісу. Ось кілька ситуацій, в яких можуть знадобитись канцелярські товари:

 • збереження інформації. Будь-яка робота з документами потребує ручок, олівців, папок, паперу, блокнотів, скоросшивачів та іншого приладдя. Все це допомагає у веденні обліку та архівуванні;
 • для поточного обігу документів. Папери потрібно підписувати, ставити печатки, для цього потрібна штемпельна продукція, ручки, тощо;
 • бухгалтерія. Попри те, що облік коштів наразі, переважно електронний, багато відомостей та платіжних доручень друкують на папері та ставлять на них печатки. Також для бухгалтерії потрібні калькулятори.

Канцтовари для школярів

Школярам, безумовно, знадобиться канцелярська та поліграфічна продукція у процесі навчання. Можна виділити такі характерні задачі:

 • запис та нотатки. Ведення щоденника, зошитів з більшості предметів та домашні завдання потребують канцелярських товарів таких як: ручки, олівці, гумки, паперова продукція, тощо;
 • малювання та креслення. Для цих задач потрібні специфічні канцтовари такі як: креслярські набори (лінійки, транспортири, циркулі), а також альбоми для малювання, фарби, фломастери, кольорові олівці, пензлі.

Канцтовари для творчих завдань

Ця категорія дещо перетинається з шкільними канцтоварами для творчості, але містить ширший перелік товарів придатних для реалізації мистецьких проектів. 

Сюди входять дошки для ліпки, стеки, пластилін, самоклеючий папір для аплікацій, канцелярські ножі для вирізання з паперу, маркери, стакани для змішування акварельних фарб, тримачі для олівців, пензликів та фломастерів, тощо. 

Організація документів за допомогою канцелярських товарів

Організувати усі записи, нотатки, документи та альбоми допоможуть папки. Вони стануть в нагоді школярам, студентам, працівникам найрізноманітніших установ. Папки також відносяться до канцелярського приладдя і будуть корисні для таких завдань:

 • сортування документів та записів за темами, проектами чи датами. Наприклад, школярі можуть зберігати свої конспекти з одного предмету у єдиній папці. Це також допомагає зекономити час, бо шукати щось у систематизованому архіві набагато простіше;
 • збереження документів. Папки захищають папери від пожовтіння, потрапляння сонячних променів, пилу, вологи. Саме в папках потрібно зберігати папери тривалий час. Крім того, є спеціальні тверді папки з замком або паролем, які вбережуть папери від несанкціонованого доступу;
 • зручність. В папках зручніше транспортувати документи або переносити їх. 

Купити канцтовари для найрізноманітніших цілей ви можете в інтернет-магазині Поліграфіст

Ми пропонуємо широкий асортимент поліграфічної продукції та вигідні ціни на канцелярські товари. У нас ви знайдете все, що потрібно для школи, офісу, та будь-якої іншої роботи з документами. Придбати канцтовари по оптовим цінам можна за телефоном – 0954733982.  

Всі покупки доставляємо Новою Поштою, в межах Києва здійснюється кур’єрська доставка (безкоштовна, якщо сума перевищує 1500 грн).

Часто задають питання:

❓ Яка ціна на Канцтовари на сайті Поліграфіст?

✔️ Ми пропонуємо великий асортимент та вигідні ціни на Канцтовари: від 10.02 грн до 1607.94 грн.

❓ Які найдешевші товари у категорії Канцтовари?